Jdi na obsah Jdi na menu

O nás

''Jsi krásná, usměj se'' je rodinná společnost a našim hlavním posláním je dopřát našim zákazníkům pocit výjimečnosti při nákupu našich produktů.  

Jelikož jsme i milovníci zvířátek, rozhodli jsme se věnovat i našim zvířecím přátelům. Od jara roku 2021 se budeme moci potkat na výstavách, festivalech, jarmarcích a dalších akcích. Na přelom prosince 2021 a ledna 2022 se na vás budeme těšit v naší kamenné prodejně v Brně. Na jarmarcích a trzích budeme mít sortiment převážně pro pejsky a kočičky jako jsou sušená masíčka. hračky, chladící podložky, dentální pamlsky, cestovní misky, pinzety na klíšťata, sáčky na exkrementy a drobnou kosmetiku jako například šampony aj.. Naší velkou snahou je a do budoucna bude, co se týče krmiv pro zvířata nabízet  převážně české výrobce granulí a pamlsků.

V kamenné prodejně dále budou v nabídce  granule, náhubky, přepravky, klece, škrabadla pro kočičky a mnoho dalšího. Samozřejmostí je i sortiment pro hlodavce, ptactvo, rybičky a teraristiku. 

Náš odborně proškolený personál na problematiku psů a koček, tak i na veterinární přípravky v boji proti ektoparazitům, (atestace VLP samozřejmostí) vám bude plně k dispozici.

Jak na stánku, tak i v kamenné prodejně budeme jen pro vás a vaše zvířecí přátelé. Spokojené zvířátko a spokojený pániček je pro nás velice důležitý. S úsměvem na tváři vám rádi poradíme s výběrem všeho, co budete potřebovat. Osobní přístup a vztah k zákazníkovy je pro nás priorita. 

 

Za celý tým ...protože láska

Michal Kosoru a Eva Šiška